Prom
Kamil Buchtík

Nemám pozitivní vztah ke kolektivním sportům, takže jsem rozhodně na střední nepatřil mezi fotbalisty. Na to, abych byl geek, jsem neměl dost dobrý průměr, na high class jsem (tehdy) nebyl dost povýšený. Na kytaru jsem se sice naučil hrát kolem patnácti, ale nebyl jsem členem žádného školního pěveckého uskupení. Byl bych tedy někde mezi nevyhraněnými. Dnes jsem už mnoho let nadšeným hráčem a tvůrcem larpů. Spolunapsal jsem několik larpů a mezi nimi i dva komediální - Školu a Telenovelu. Můj nejoblíbenější film z prostředí americké střední je Charlie Bartlett.

Anna Vrtálková

Během první hodiny tělocviku jsem hodila baseballový míček přes plot do vietnamské tržnice a při pokusu o přemety jsem si vždycky ublížila, roztleskávačky by mě mezi sebe asi nevzaly. Pro geeky jsem byla příliš málo nadšená pro matematiku a na high class jsem měla divné koníčky. Zato jsem chodila do dramatického kroužku a byla jsem i velice nadšeným členem pěveckého sboru po celou dobu na střední. Asi bych tedy patřila do glee klubu. Dnes, mnoho let po ukončení střední školy, už do sboru nechodím, zato svůj divný koníček jsem si ponechala. Larpy hraju od roku 2009 a podílela jsem se na tvorbě larpů Konec dějin a Kolonie. Můj nejoblíbenější seriál z prostředí americké střední je Glee a film Taková normální holka nebo Deset důvodů, proč tě nenávidím.

Betatesteři

Velký dík patří našim pokusným králíkům za jejich odvahu a řadu podnětů. Jmenovitě Aleně Kopecké, Anně Müllerové, Anně Wagnerové, Báře Klapalové, Hance Lauerové, Honzovi Staňkovi, Ivaně Šuhajdové, Jakubu Philippovi, Jiřímu Rosolovi, Katce Soudkové, Kateřině Holendové, Kubovi Míškovi, Lucce Chlumské, Markétě Haladové, Markétě Peterkové, Martinu Konírovi, Martinu Vaňovi, Michaele Portychové, Ondřeji Hartvichovi, Pavlu Gotthardovi, Radku Morávkovi, Tomáši Dulkovi, Tomáši Hampejsovi, Tomáši Tychtlovi, Veronice Staňkové a Vítězslavu Hubenému.

Poděkování

Ciri moc děkujeme za korektury textů, Permonovi za hosting na larpy.cz, Tomáši Felcmanovi za fotky a Kubovi Míškovi za pomoc s výběrem hudby.