Prom
Praktické informace
Kontakt

Email: larp.prom@gmail.com

Kdy a kde si zahrát

Počítáme, že hru budeme uvádět převážně na různých festivalech komorních larpů. V současnosti je naplánované uvedení v rámci Praue by larp. Domlouváme uvedení na Larp Pride v srpnu 2017 a na podzim v rámci Hraju larpy v Brně.

Postavy

Hra je určena pro 26 postav, které jsou připravené autory larpu. Postavu dostaneš k nastudování v předstihu před hrou spolu s dalšími materiály.

Délka hry

Hra zabere zhruba 6 hodin.

Co s sebou

Na hru si s sebou prosím vezmi následující věci:

  • Sluchátka (libovolná), případně klips nebo skřipeček na uchycení na šaty.
  • Přehrávač hudby s předem nahranými písněmi (smartphone, MP3 - v zásadě cokoliv, co umí přehrávat hudbu, zobrazuje pohodlně název písničky a má standardní stereo jack (omlouváme se majitelům iPhone7). Mysli na to, abys měl telefon kam dát. Pokud nemáš kapsy, vezmi si s sebou kabelku nebo něco podobného. Je vhodné si předem vyzkoušet přehrávač, abys ve hře skladby dlouho nehledal.
  • Společenské oblečení na samotný ples. Dámy šaty, ať už dlouhé nebo krátké, pánové kalhoty a sako. Není třeba si půjčovat velké róby nebo smoking, ale budeme rádi, když nepřijdeš v džínách a tričku.
  • Školní oběd - oběd bude důležitou součástí hry a bude skvělé, pokud jeho podobu přizpůsobíš své postavě. Někdo si přinese toasty nebo sandwiche, jiný krabičku zeleniny a poslední se bude spoléhat na to, že si přisvojí cizí.
  • Přezůvky.
  • Oblečení odpovídající postavě, kterou hraješ, na normální den do školy - zde naopak jsou naprosto v pohodě džíny, mikiny a podobné kusy oděvu.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obrať.