Prom
High Class

Holky a kluci z bohatých rodin, vždy skvěle oblečení, oblíbení mezi učiteli. Mají dobré známky, vedou nejrůznější kluby a v podstatě jsou už jednou nohou na prestižní vysoké škole. Chovají se distingovaně, povýšeně a tak trochu otráveně. Střední škola je pro ně jenom nutná zastávka na cestě k vedení mezinárodní korporace, jménu v názvu právní firmy nebo k senátnímu křeslu. Když někdo z nich udělá průšvih, tatínek to za něj vyžehlí.

Marcus Lawson

Marcus je takovým nepsaným králem školy. Pokud někdo chce něco zásadního udělat, tak je dobré se dohodnout s Marcusem. Pokud chcete něco sehnat, ať už výsledky testů nebo povolení, tak Marcus je také ten pravý pro vás. Je nejlepší kamarád s Ericem a dříve chodil s Reginou, ale to bylo ještě před tím velkým skandálem.

Eric Kline

Eric je velký svůdník žen, jen málokterá mu odolá a on se tím rád chlubí. Vždy je velmi veselý a nezkazí žádnou srandu. Často je k vidění se svým notesem plným čísel a divných slov. Je parťákem Marcuse, který na něj nedá dopustit.

Becka Grant

Becka je milá a pěkná holka, hodně se kamarádí s Marianne, která ji také přesvědčila ke vstupu do Klub cudnosti. Má starší sestru Rose, od které by už nemohla být odlišnější. Klukům se očividně velice líbí, přesto se ví, že na rande nechodí, i když nikdo netuší proč.

Marianne Abbott

Marianne je předsedkyní Klubu cudnosti, často chodí do kostela a vůbec je za vzornou dívku a studentku, která má nejlepší výsledky. Velice se angažuje v akcích školy a charity. Nikdy s nikým nechodila, ale to vlastně nikoho nepřekvapuje.

Glee klub

Láska k hudbě, talent a velké sny evidentně převážily zdravý rozum, když vstupovali do glee klubu. Všichni totiž ví, že být členem glee klubu znamená koledovat si každý den o výsměch. Nedává to smysl, ale většina z nich členství v glee ještě dává ostentativně na odiv. Asi stále sní o tom, že všem jednou ukážou, co v nich opravdu je.

Rachel Bell

Rachel je nepsanou vedoucí glee klubu, resp. jeho nejhlasitější a nejaktivnější členkou. Také má skvělý hlas, ačkoliv je doprovázen poněkud otravnou osobností. Je nejlepší kamarádka s Loganem, ale nesmiřitelná soupeřka s Kurtem, který by se také rád viděl jako vedoucí klubu.

Kurt Prince

Kurt je velice nadaný člen glee klubu, který věčně soupeří s Rachel o místo na výsluní. Také se povídá, že ho nikdy nikdo neviděl s žádnou dívkou, a kolují řeči o tom, že by mohl být gay.

Logan Quinn

Logan je v posledním ročníku. Je sice členem glee klubu, ale drží se v pozadí a rozhodně před nikým sám od sebe své členství v glee nezmiňuje. Už ho nebaví být stále cílem posměšků. Hrozně dlouhou dobu chodí s Jessicou, se kterou tvoří velice pěkný pár.

Geekové

Jeden z nich je dost možná budoucí Steve Jobs, ale na střední je jim to houby platné. Jsou neustálým terčem vtípků a posměšků, hlavně ze strany fotbalistů. Snaží se, co to jde, aby ve školním společenském žebříčku poskočili alespoň o trochu výš. Většina jejich pokusů je ale odsouzena k neúspěchu.

James Evans

James a Chuck se drží spíše trochu stranou. Oba vyhrávají veškeré vědomostní soutěže a olympiády, na které je škola vyšle, ale na ples by je nemohl nikdo dostat. Nebo snad ano? Má poměrně strach z Maxe, který mu už párkrát narval hlavu do záchoda. Před nedávnou dobou se rozneslo, že se vyspal s Amandou. Takže to přeci jen nebude takový looser, jak si všichni mysleli.

Chuck Hamilton

Chuck je stejně jako James velice chytrý člověk. Chodí do posledního ročníku a je členem matematického klubu, o kterém ale prakticky nikdo jiný neví, že existuje. Odmítá jít na ples, i proto, že netuší, kde by sehnal nějakou dívku, která by s ním šla. Na každého ale někde čeká ta pravá, ne?

Roztleskávačky

Být roztleskávačkou už něco znamená. Každá holka (která není blázen) se mezi ně snaží dostat. Ony si ale moc dobře uvědomují svůj status a jen tak někoho mezi sebe nepustí. Roztleskávačky mají celou řadu vlastních pravidel, které nesmí porušit, jinak jim hrozí vyloučení ze skupiny. Všichni kluci na nich mohou oči nechat, roztleskávačky ale chodí pouze s fotbalistama.

Regina Wolf

Regina je nejpopulárnější a nejkrásnější dívkou celé školy a každý očekává, že se stane královnou plesu. Je kapitánkou roztleskávaček a každý respektuje, co řekne. Už nějaký pátek chodí s Mattym, kapitánem fotbalistů. Velice lpí na pravidlech roztleskávaček.

Brittany Blunt

Brittany je velice dobrou roztleskávačkou, ale mnozí by o ní řekli, že je sice opravdu pěkná, ale spíše jednoduchá. Pravda je ale taková, že je úplně blbá. Je členkou Klubu cudnosti. Spolu s Reginou a Sadie tvoří nerozlučnou trojku, která vládne škole.

Sadie Cash

Sadie je trochu jiná než ostatní roztleskávačky. Celou svou osobností vzbuzuje respekt a málokdo si to s ní chce rozházet. Zatím ještě nikdy s nikým nechodila, ale jistě si brzy najde přítele mezi fotbalisty, jak se na roztleskávačku sluší.

Jessica Green

Jessica ještě roztleskávačkou není, ale být jednou z nich je její největší sen. Všichni očekávají, že se jí na příštím konkurzu konečně stane, připravuje se na to už hrozně dlouho. Velice se snaží dodržovat pravidla roztleskávaček a je pro to ochotná obětovat leccos. Chodí s Loganem z glee klubu.

Fotbalisti

Pro fotbalisty je střední škola nejlepším obdobím jejich života a náležitě si to užívají. Každý je zná. Úspěch každé párty záleží na tom, jestli na ni alespoň někdo z fotbalového týmu dorazí. Každá normální holka by s jedním z nich chtěla chodit. Oni určují, kdo je cool a komu se naopak bude celá škola posmívat. Nesnáší geeky a glee klub, což jim dávají neustále najevo.

Matty Hudson

Nejhezčí a nejpopulárnější kluk na škole, kapitán fotbalového týmu. Už loni byl králem plesu. Tehdy vyhrál společně se svojí tehdejší přítelkyní Melody, ale po skandálu se rozešli a Matty nyní chodí s Reginou, kapitánkou roztleskávaček. Matty má před sebou zářnou sportovní kariéru a je také žhavým kandidátem na krále plesu.

Max Hill

Max je Mattyho nejlepší kamarád a platí za drsňáka skupiny. Často se naváží do geeků a obecně do všech, kdo se mu nelíbí. Nikdo si to s ním nechce rozházet. Zatím nemá žádnou přítelkyni, ale očekává se, že brzy začne chodit s jednou z roztleskávaček. Jak se ostatně na fotbalistu sluší a patří.

Jake Lewis

Nejmilejší kluk z fotbalistů. Jake je velký sympaťák, který si dělá snadno kamarády. Kluci z týmu jsou pro něj jako rodina. Fotbal mu jde skvěle, není to ale jeho jediný talent. Hodně holek po něm pokukuje, ale on zatím s nikým nechodí.

Nathan Jensen

Nathan patří mezi fotbalisty a platí spíš za frajírka a showmana týmu. Kde je nějaká hlasitá zábava, tam můžete očekávat, že středem bude Nathan. Nejčastějším terčem jeho, mnohdy i poměrně krutých, vtípků je potom glee klub. K překvapení všech také v nedávné době vstoupil do Klubu cudnosti.

Nováčci

Trojice lidí, kteří netuší, kam vlezli, a všechno je pro ně nové. Na střední ale stačí jenom chvilka k tomu, aby vás ostatní zaškatulkovali. První den často rozhodne o tom, kdo bude hvězdou školy a kdo otloukánek roku.

Katie Newman

Katie je úplný nováček na škole. Je to milá, hezká a bezelstná dívka. S rodinou vyrůstala v Africe a všechno je tady pro ni nové. O holky, jako je Katie, je na střední rvačka. Ještě se uvidí, která skupina ji získá mezi sebe.

Emma Sharp

Nenápadná, tichá, s bystrýma očima. Emma je sestrou Douga, dnes spolupřišli poprvé do školy. Zdá se, že hodně drží se svým bratrem. Vypadá jako typická premiantka třídy a slušňačka. Kdo se jí ale tady na škole ujme?

Doug Sharp

Nováček na škole, bratr Emmy. Pravý opak své sestry. Jak je Emma pohledná a chytrá, tak je Doug spíše obyčejný a… nepříliš bystrý. Snaží se ale zavděčit a získat si pozornost a uznání všech různými vtípky.

Nezařazení

Jsou lidé, které nelze jednoduše zaškatulkovat. Ať už proto, že sami nechtějí být v žádné skupině, nebo proto, že nikdo nechce je. Nezařazení: drsňáci, podivíni a neviditelní lidé.

Melody Jenkins

Melody bývala hvězdou školy, královnou plesu a kapitánkou roztleskávaček. To všechno se ale před nějakou dobou změnilo, když jí kvůli skandálu, který způsobila, vykopli z roztleskávaček. Matty se s ní rozešel a jí zbylo tak akorát to, že je předsedkyní plesového výboru. Roztleskávačky se s Melody už nebaví a ani nevidí rády, když se s ní baví kdokoliv jiný.

Amy Carter

Amy je trochu zvláštní dívka. Nikdy ničím nevynikala, na chodbě byste si jí pravděpodobně nevšimli. To se ale změnilo, když se pokusila o sebevraždu. Má nejlepší kamarádku Jessicu, která se s ní už ale nebaví tak často jako dřív. Poslední dobou je poměrně často k vidění s Melody.

Amanda Fox

O Amandě na škole koluje spousta zvěstí. Není nikdo, kdo by o ní neslyšel, hlavně o tom, že pravděpodobně spala snad s celou školou. Neví se o tom, že by s někým chodila, ale tomu se vlastně nejde divit. Většina holek se jí straní, jediný, komu je to zdá se jedno, je Rose, která je její nejlepší kamarádkou.

Rose Grant

Rose vypadá, že je jí absolutně jedno, co si o ní kdo myslí. Nedává si záležet na svém vzhledu a ani na tom, co se o ní povídá. Kamarádí se s Amandou, obléká se trochu jako kluk a nic nedbá proseb své sestry Becky, aby se trochu zkulturnila a hlavně aby šla na ples. Rose je to ale všechno jedno, ta pouze směřuje ke svému snu dostat se na Harvard.

Patrick Russel

Patrick je drsňák školy. Koluje o něm nespočet historek a on žádnou z nich nevyvrací ani nepotvrzuje, pouze se tak na půl pusy usmívá a dál se baví s Timothym nebo se vrací ke knihám. Je známo, že si nikdy nesedl s Marcusem, který je snad jediný, kdo dokáže Patricka přimět ke zvýšení hlasu.

Timothy Wallace

Timothy je trochu rarita školy. Maskot roztleskávaček, přirozený bavič a neustále usměvavý člověk. Nejčastěji je k vidění buď s roztleskávačkami na tréninku, nebo se svým nejlepším kamarádem Patrickem. Zvláštní je, že tenhle miláček školy ještě nemá dívku.